کلینیک تخصصی اوتیسم سیاوش عطایی 09121623463: حقایقی در باره اوتیسم بخش سوم

آموزش گفتار درمانی , بهترین کرج گفتار درمانی بزرگسالان , بهترین کرج گفتار درمانی در منزل , بهترین کرج گفتار درمانی کودکان در منزل , بهترین کرج کلینیک گفتار درمانی , بهترین کرج گفتاردرمانی کودکان , بهترین کرج گفتار درمانی چیست , بهترین کرج رشته گفتار درمانی , بهترین کرج مراكز گفتار درماني شرق تهران , بهترین کرج گفتار درمان خوب در تهران , بهترین کرج دکتر هوشنگ دادگر , بهترین کرج مراکز گفتار درمانی دولتی , بهترین کرج مراکز گفتاردرمانی در جنوب تهران , بهترین کرج بهترین متخصص گفتار درمانی در تهران , بهترین کرج مراکز گفتار درمانی در غرب تهران , بهترین کرج مراکز گفتار درمانی در کرج , بهترین کرج بهترین گفتاردرمانی در کرج , بهترین کرج گفتاردرمانی کودکان در کرج , بهترین کرج ادرس گفتاردرمانی در کرج , بهترین کرج درمان لکنت زبان در کرج , بهترین کرج گفتار درمانی بزرگسالان در کرج , بهترین کرج درمان لکنت در کرج , بهترین کرج مطب گفتاردرمانی در کرج , بهترین کرج فهرست گفتاردرمانی کرج , بهترین کرج درمان تلفظ در کرج , بهترین کرج بهترین کاردرمانی در کرج , بهترین کرج گفتاردرمانی کرج , بهترین کرج کاردرمانی البرز , بهترین کرج کلینیک کاردرمانی در کرج , بهترین کرج مراکز توانبخشی کرج , بهترین کرج کاردرمانی سینا , بهترین کرج مراکز کاردرمانی کرج , بهترین کرج گفتاردرمانی کودکان در کرج , بهترین کرج ادرس گفتاردرمانی در کرج, بهترین کرج بازار کار کاردرمانی , بهترین کرج کاردرمانی در منزل , بهترین کرج کاردرمانی کودکان , بهترین کرج رتبه لازم برای کاردرمانی , بهترین کرج مرکز کاردرمانی , بهترین کرج رشته کاردرمانی چیست؟ , بهترین کرج کاردرمانی غرب تهران , بهترین کرج کاردرمانی جسمی

کلینیک تخصصی اوتیسم سیاوش عطایی 09121623463: حقایقی در باره اوتیسم بخش سومحال آن که در کشورهای اروپایی و آمریکا مراکز پژوهشی بسیاری وجود دارد و اساتید برجسته و مسئولانی که اهمیت و میزان خطر و زیان وارده بر اجتماع و خانواده از سوی این مشکل را دریافتند و با شفافیت تمام هر ساله بروزترین آمارها و امکانات حاصل از تحقیقات علمی ژرف خود یا دیگر نهادهای علمی را پخش می‌سازند.
نمونه تازه آنکه در شروع سال ۲۰۱۵ در ایالات متحده آغاز شده است پروژه بزرگی است که بنیاد بهداشتی غیرانتفاعی کایزر پرمننته ( kaiser permanente) از ابتدای سال ۲۰۱۵ آغاز کرده است.

بنیاد کایزر یکی از بزرگ‌ترین نهادهای در ارتباط با سلامت است و تقریبا جزو معروفترین شرکت‌های بیمه‌ای آمریکاست که در هر شهر آمریکا شعبه و بیمارستانی در اختیار دارد.

بنا بر آخرین آمار موجود در کشور آمریکا میزان اطفال گرفتار به اختلال اوتیسم ۱ در ۶۸ است.

که این میزان نسبت به سال ۲۰۰۲ حدود ۱۲۰ درصد رشد داشته است.

با عنایت به چنین آماری به تازگی این موسسه بزرگترین پروژه تحقیقاتی ژنتیکی خود را شروع کرده است و در دست اجرا دارد که عنوان این پروژه «پروژه کشف دلیل اوتیسم» نام دارد.

در این پروژه اطلاعات واجب و ضروری در زمینه اوتیسم سلامت بیولوژیکی، و دیگر اطلاعات دیگر از هزاران نفر خانواده دارای کودک اختلال رشدی در شمال کالیفرنیا اخذ میشود و پس از بررسی‌های فروان نتیجه آن به اطلاع عموم و علی الخصوص طبیبان و روانپزشکان خواهد رسید.

به رغم تحقیقات و بررسی‌های علمی در دو دهه گذشته در این مورد تاکنون، پژوهشگران از دلیل اوتیسم و ترکیب آن (عوامل ژنتیک و محیطی) اطمینان ندارند لذا بنا گذاری فرضیه این پژوهش بزرگ و البته پر خرج بر دلیل یابی این مشکل بررسی‌های در مورد این اختلال را وارد فاز تازه و متفاوتی خواهد کرد.

ادامه مطلب  بهترین گفتار درمانی در کرج:نماز شب را چگونه می خوانند ؟

لیزا کورن، مدیر برنامه اوتیسم در بخش موسسه کایزر در اوکلند در این مورد گفته است، این پزوژه فرصتی است برای خانواده‌ها که با شرکت در این طرح تخصص و تجربیاتشان را در یافتن جواب به اشتراک بگذارند و این پروژه قطعا سهم با اهمیتی در ارتقای درک و اخذ تازه از دلیل بیماری اوتیسم خواهد داشت.

از ماه جولای، خانواده‌های دارای کودکان اوتیسم بطور داوطلب در این پروژه ثبت نام کردند.

نیل ریچ؛ مدیر موسسه ژنتیک انسانی دانشگاه یو سی اس اف گفته است: بررسی‌های ژنتیکی زیادی در زمینه اوتیسم انجام شده که انجام این کار قطعا بسیار پیچیده خواهد بود، ولی موفقیت آمیز.

بانک تحقیقات خانواده‌های اوتیسم که بوسیله موسسه خیریه سیمونز مدیریت میشود مبلغ چهار میلیون و ۶۰۰ هزار دلار به منظور انجام طرح‌های بهداشتی و رفاهی و اجتماعی در ارتباط با این اختلال اختصاص داده است.

در این طرح از خانواده‌ها اطلاعات ژنتیکی، پزشکی، زیست محیطی گردآوری خواهد شد و افزون بر آن آزمایش نمونه خون و بزاق و تکمیل پرسشنامه کوتاه و سوابق فامیلی و عوامل دیگر اخذ میشود.

در این طرح پدران و مادرانیکه دارای کودک فرزند اوتیسم زیر ۲۶ سال هستند توانایی دارند شرکت کنند.

موسسه کایزر برای حفظ حریم خصوصی شرکت کنندگان، پس از گردآوری اطلاعات، اطلعات شخصی آن‌ها را پاک خواهدکرد.

بنظر میرسد در این پروژه پژوهشگران به دنبال آنند تا عوامل دیگری را که مدتها بدنبال آن بودند را وارسی کنند. از جمله سن مادر، تماس‌های محیطی طی ماه‌های حاملگی، زایمان زودتر از موعد و اختلالات ایمونولوژیک و اختلالات تشنجی …

ادامه مطلب  لیست بهترین مراکزکاردرمانی تهران | کوی نوبنیاد

کریتسن جاکوبسن مدیر اجرایی بنیاد اوتیسم بارلینگهام , گفت من مطئئن هستم در این پروژه طیف‌های بیشتری از اوتیسم شناسایی خواهد شد، ولی در شناسایی این طیف‌های مختلف پژوهش در این مقیاس حقیقتأ دارای اهمیت و ارزش است.

این تنها امکاناتی نیست که در ایالات متحده برای اطفال دارای طیف اوتیسم اختصاص داده شده است.

در تمامی مدرسه‌ها آمریکا کلاسی خاص برای اوتیسمی‌ها در نظر گرفته شده است و حتی زنگ آن‌ها به گونه آی تنظیم شده است که با اطفال دیگر همزمان نباشد.

یا شرکت مایکروسافت که پیش از این اشخاص دارای اوتیسم را به صورت پاره وقت به کار می‌گرفت, اکنون برنامه‌ای برای کار تمام وقت آن‌ها در نظر گرفته است و یا این که به تازگی در همین آمریکا طرحی ارائه شده است که در بلند مدت یک میلیون فضای کار برای اشخاص دارای اوتیسم طراحی و ساخته شود و اطلاعات دیگر که در مجالی دیگر به آن خواهیم پرداخت.


بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی شهرستان قروه
بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی شهرستان کامیاران
بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی شهرستان مریوان
بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی آرمرده
بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی اورامان
بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی بابارشانی
بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی بانه
بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی بلبان‌آباد آموزش گفتار درمانی , بهترین کرج گفتار درمانی بزرگسالان , بهترین کرج گفتار درمانی در منزل , بهترین کرج گفتار درمانی کودکان در منزل , بهترین کرج کلینیک گفتار درمانی , بهترین کرج گفتاردرمانی کودکان , بهترین کرج گفتار درمانی چیست , بهترین کرج رشته گفتار درمانی , بهترین کرج مراكز گفتار درماني شرق تهران , بهترین کرج گفتار درمان خوب در تهران , بهترین کرج دکتر هوشنگ دادگر , بهترین کرج مراکز گفتار درمانی دولتی , بهترین کرج مراکز گفتاردرمانی در جنوب تهران , بهترین کرج بهترین متخصص گفتار درمانی در تهران , بهترین کرج مراکز گفتار درمانی در غرب تهران , بهترین کرج مراکز گفتار درمانی در کرج , بهترین کرج بهترین گفتاردرمانی در کرج , بهترین کرج گفتاردرمانی کودکان در کرج , بهترین کرج ادرس گفتاردرمانی در کرج , بهترین کرج درمان لکنت زبان در کرج , بهترین کرج گفتار درمانی بزرگسالان در کرج , بهترین کرج درمان لکنت در کرج , بهترین کرج مطب گفتاردرمانی در کرج , بهترین کرج فهرست گفتاردرمانی کرج , بهترین کرج درمان تلفظ در کرج , بهترین کرج بهترین کاردرمانی در کرج , بهترین کرج گفتاردرمانی کرج , بهترین کرج کاردرمانی البرز , بهترین کرج کلینیک کاردرمانی در کرج , بهترین کرج مراکز توانبخشی کرج , بهترین کرج کاردرمانی سینا , بهترین کرج مراکز کاردرمانی کرج , بهترین کرج گفتاردرمانی کودکان در کرج , بهترین کرج ادرس گفتاردرمانی در کرج, بهترین کرج بازار کار کاردرمانی , بهترین کرج کاردرمانی در منزل , بهترین کرج کاردرمانی کودکان , بهترین کرج رتبه لازم برای کاردرمانی , بهترین کرج مرکز کاردرمانی , بهترین کرج رشته کاردرمانی چیست؟ , بهترین کرج کاردرمانی غرب تهران , بهترین کرج کاردرمانی جسمی

ادامه مطلب  لکنت شکن کانادایی ورژن یک easy speech | میمه (ایلام)

Related posts